Letní tenisový tábor pro juniory 2021

Pro děti od 8 do 18 let. Termín konání pro rok 2021 je od 20.června do 29.srpna.

ÚVOD

Rafael Nadal změnil svou tréninkovou základnu na vysoce výkonnou tenisovou akademii, kde spolu se svým týmem připravuje mladé sportovce. Využívá k tomu unikátní program založený na vlastním tréninkovém systému a hodnotách.

Akademie Rafaela Nadala se nachází v jeho rodném městě, Manacoru.

Technický tým je složený především z lidí, kteří pomohli Rafovi až na samotný vrchol. Tým skvělých trenérů a profesionálů byl a je nezbytným základním stavebním kamenem Rafovy sportovní kariéry.

ZÁZEMÍ

Zbrusu nové sportoviště je vybaveno nejmodernějšími technologiemi a zahrnuje:

27 tenisových kurtů různých povrchů (antuka, tráva), venkovních i vnitřních.

Specializovanou kliniku na sportovní lékařství, fyzioterapii a výživu.

Fitness centrum včetně moderního vybavení, vnitřní a venkovní bazén, menší fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, 7 padelových kurtů.

Kavárna, bar, obchod zahrady.

PROGRAM

Školící program je přizpůsobený charakteristikám daného studenta s využitím metod Toniho a Rafy.

Jedná se o poměrně intenzivní tenisový program.

20,5 hodiny tenisového tréninku, 10 hodin fyzického tréninku, 6 hodin “Budování šampiona”, 4 hodiny zábavných aktivit a exkurze, ubytování v rámci akademie, snídaně, oběd, večeře, občerstvení, uvítací balíček, sobotní turnaj, zdravotní péče, fyzioterapie v případě potřeby a nutriční péče. Komentovaná prohlídka Muzea Rafa Nadal.

UČENÍ HODNOTÁM

Úspěchy Rafy Nadala jsou výsledkem naučených hodnot, které jsou i základem naší Akademie ve všech oblastech programu. Pozitivní hodnoty jako sebekázeň, pracnost, přátelství, pokora, úcta, překonávání nepříznivých situací jsou synonymem pro naši Akademii a jsou pilíři, na kterých si zakládáme vzdělávání, školení a celkový rozvoj našich studentů.

Naši studenti musí být zodpovědní za udržování pořádku a zároveň projevovat každodenní závazek k dobrému chování, toleranci a soužití.

CHECK-IN/CHECK OUT

Školení a aktivity probíhají od pondělí do soboty. Rozřazení studentů dle věku proběhne v neděli odpoledne. Check-in je v neděli od 12:30 do 16:30 a check-out je v neděli od 7 do 12 hodin.

Jakýkoliv rozdíl v této skutečnosti znamená nejen dodatečné náklady, ale rovněž narušení programu akademie. Žádáme Vás, abyste na to při rezervaci pamatovali. Při nedodržení časových rozmezí bude účtován jednorázový poplatek 150 Euro na den. Tento poplatek nezahrnuje žádné činnosti (tj. trénink, jazykové nebo rekreační aktivity).

UBYTOVÁNÍ

Dvojlůžkové pokoje s velkou ložnicí, vlastní koupelnou se sprchou, psacím stolem, skříněmi, wifi, klimatizací/topením.

Akademie má vlastní bezpečnostní službu 24 hodin denně. Studenti jsou rozděleni do pokojů dle pohlaví a věku.

Společná místnost – herna (TV, Play Station, Wii a další).

TRANSFER

Máte-li zájem o službu transferu, nutné nahlásit minimálně 4 dny dopředu. Uveďte prosím číslo letu, čas příletu.

REGISTRACE A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Rezervace kempu je potvrzená a platná až ve chvíli, kdy uhradíte celou částku a obdržíte email s potvrzením rezervace.

Naše programy mají omezená místa, dostupnost a ceny se mohou měnit. Pokud si nepřejete přijít o skvělou příležitost pro Vaše děti, udělejte rezervaci co nejdříve.

SLEVY

Ceny nejsou pevné, v daný okamžik rezervace může být cena nižší díky speciálním akcím Akademie

Slevy: 15% při rezervaci 4 týdnů a více, 10% při rezervaci 3 týdnů, 5% při rezervaci 2 týdnů. Při rezervaci 2 dětí – sleva 6%.

ZAHRNUJE:

Tenisový výcvik, ubytování ve sdíleném pokoji, snídaně, oběd, večeře, občerstvení, “Budování šampióna”, zábavní činnost, letištní transfer, prémiová lékařská péče, případná nutná fyzioterapeutická péče, prádelna (při 2 týdenním a delším pobytu), wifi, přístup do herní místnosti, rekreační aktivity.

CENÍK:

Na vyžádání, ceny od 1 900 Euro na týden díky speciální akci (běžná cena začíná od 1980 Euro na týden).

Týdenní programy

Trénuj s hráči z celého světa a zdokonaluj svou hru!

V týdenním tenisovém programu pro chlapce a dívky ve věku od 11 do 18 let budete mít výuku v malých skupinách a sdílet společné chvíle na hřišti s hráči z celého světa. Týdenní trénink tenisu pro děti je přizpůsobený charakteristikám každé tréninkové skupiny s využitím metodiky, kterou vytvořili Rafael a jeho strýc Toni Nadal.

Program je zaměřen na intenzivní výuku tenisu. Trenéři očekávají, že hráči, kteří se do programu přihlásí, hrají tenis 3 až 4 roky a trénují mezi 6 a 8 hodinami týdně.

Cíle programu:

Chcete-li maximalizovat své silné stránky; minimalizujte své slabiny pomocí tréninkových technik Rafaela Nadala a jeho týmu.
Maximální koncentrace hráčů bez rozdílu důležitosti mezi tréninkem a soutěžními zápasy.
Vzdělávat hráče prostřednictvím sportu, pozitivně ovlivňovat jejich hodnoty, které jim pomohou v jejich osobnímu rozvoji.

V CENĚ

 • 22 tréninkových hodin
 • 6 a čtvrt hodiny tréninku tělesné zdatnosti/sportovních aktivit
 • 7,5 hodin aktivit vedoucích k “Budování Mistrů”
 • ubytování v akademii
 • snídaně a večeře + oběd a občerstvení
 • zdravotní péče, fyzioterapie (v případě potřeby) a nutriční péče
 • návštěva Muzea Rafaela Nadala
 • volnočasové aktivity
 • sobotní soutěž
 • uvítací balíček
 • transferové služby

Trénink probíhá od pondělí do soboty, přičemž v neděli si můžete odpočinout nebo si vyzkoušet další aktivity, pokliže si vyberete více než týdenní program. Registrace a odhlášení probíhá v neděli!

SLEVY

Ceny nejsou pevné, v daný okamžik rezervace může být cena nižší díky speciálním akcím Akademie

Slevy: při rezervaci 2 dětí – sleva 6%.

CENÍK

Na vyžádání, ceny od 1 980 Euro.

Sportovní a jazykový kemp

Akademie Rafaela Nadala otevírá pro děti od 8 do 18 let sportovní a jazykový kemp. Uskuteční se v červenci a srpnu roku 2020.

Nový internacionální program plný zábavy, sportu a učení.

Vaše dítě si může vylepšit španělštinu či angličtinu se zkušenými učiteli rodinných mluvčí.

Výběr sportovních aktivit – tenis, fotbal, basketbal, plavání, padel.

Jazykový a sportovní tábor bude také příležitostí pro školení mladých lidí z celého světa o sportovních hodnotách prostřednictvím zábavných praktických aktivit, které tvoří program „Budování šampióna“.

Mladí tenisté dostanou lekce v oblasti výživy, tělesného tréninku a hodnot, které charakterizují osobní a profesní život Rafaela Nadala. Z toho důvodu bude úsilí, pokora, tolerance, trpělivost, respekt a intergrita důležitými aspekty v rámci jazykového a tenisového tábora.

Termíny jsou od 20.6.2021 do 29.8.2021. Registrujte své děti již nyní! O zbytek se postaráme my.

Program tedy zahrnuje: 12 hodin výuky angličtiny či španělštiny, 6 hodin tenisového tréninku, 9 hodin sportovních aktivit, 6 hodin „Budování šampióna“, 4 hodiny aktivit na vodě (paddle surfing, šnorchlování, výlet na lodi), ubytování v akademii, stravování, zdravotní asistence, fyzioterapeuti, nutriční servis, vstup do muzea Rafa Nadal, sobotní soutěže, grilování, slavnostní trofeje, uvítací služba, transfer z letiště a zpět.

Ceny od 1 950 Euro na osobu za týden bez letenek, cestovního pojištění