Teambuildingy

Teambuilding na Mallorce má oproti tomu tuzemskému zpravidla vyšší efekt, jelikož většina zaměstnanců je více otevřená, lépe komunikuje a více si užívá společného dění. Tento jev může mít různé důvody, mezi něž patří například to, že většina z nich nemá na ostrově 24 hodinové připojení k internetu, více vnímá krajinu, plno věcí je pro lidi nové, tajemné a nečekané.
Příjemné středomořské klima, nádherné scenérie, kultura, přátelští lidé, to vše dělá perfektní předpoklady pro skvělou týmovou akci!
Mallorka má velkou výhodu v tom, že je velmi rozmanitá a vy tak můžete strávit každý den úplně jinak. Navíc kvalita a reportoár služeb je rok od roka vyšší.
Mezi nejoblíbenější týmové činnosti patří plachtění, kanoistika, windsurfing, kitesurfing, paddelboarding, flyboarding, výlety na katamaránu či jeskyní, potápění, cyklistika, turistika, paintball, jízda na motorovém člunu či buggynách.

Vaše volba závísí hlavně na tom, co od teambuildingové akce očekáváte, většinou má však za cíl posílit a povzbudit smysl pro týmovou spolupráci či zlepšit mezilidské vztahy.