Akademie Rafa Nadal

O akademii

Rafa Nadal Academy začala psát svou historii v roce 2016. Nachází se v Manacoru, rodném městě Rafaela Nadala, srdci Mallorky. 40 minut od letiště a 10 od východního pobřeží. Nabízí moderní vybavení a skvělou infrastrukturu. Mallorca je díky svému středomořskému klima ideálním místem pro výuku tenisu.

Prestiž Akademie je založena na propracované metodice navržené technickým týmem, který dostal Rafaela Nadala na samotný vrchol profesionálního tenisové kariéry. Akademii vede známý Toni Nadal, strýc Rafaela. Trenérský tým činí vše pro to, aby každý hráč Akademie maximalizoval své silné stránky a minimalizoval své slabé. Akademie neprodukuje pouze komplexní a skvělé tenisové talenty na kurtu, ale také hráče, kteří mají důležité životní hodnoty (pokora, tolerance, úcta, trpělivost, integrita, disciplína, řád, závazek či úsilí).

V Akademii a programech aplikujeme inovativní tréninkové systémy. Využíváme kvalitní a široké zázemí.

Zahrnuje: 7 antukových dvorců, 19 kurtů s rychlejším povrchem, 1 indoor, 7 hřišť na padel, hřiště na squash, hřiště na fotbal, venkovní bazén, krytý olympijský bazén, posilovnu, tělocvičnu, SPA, obchod, restauraci, kavárnu, ubytovací zařízení, Americkou školu, konferenční místnost.

Rafa Nadal Academy Nabízí:

Soukromé hodinové lekce, týdenní programy, kempy, Vánoční turnaje, turnaje pro seniory, soukromé pobyty a také Americkou školu pro děti.

Cestovní agentura Travelia a Rafa Nadal Academy jsou obchodními partnery v oblasti poskytování služeb v tréninkovém centru, které sídlí v Manacoru na Mallorce. Díky tomu můžete trávit svou dovolenou v kombinaci s tenisovými tréninky nebo plnohodnotně bydlet přímo v Akademii a využít jeden z týdenních programů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Proč navštívit Rafa Nadal Academy?

Zlepšíte svou úroveň tenisu

Ať už zvolíte hodinový trénink, týdenní program nebo jinou službu, pocítíte zlepšení aspektů své hry. Platí jak pro juniory, tak dospělé.

Zážitek na celý život

Rafa Nadal je patronem Mallorky, žíjící tenisová legenda, jeho aura, energie a jedinečnost jde cítit na každém kroku. Užijte si jedinečnou atmosféru!

Ideální tenisové podmínky

Mallorca je ostrov, kde je více jak 300 slunečních dní v roce, ideální středomořské klima. Akademie pak nabízí 27 kurtů, převážně s rychlým povrchem.
Důležité osoby
  1. Rafael Nadal – zakladatel, 5 násobný vítěz Davis Cupu, 19 grandslamových titulů, nejlepší antukový hráč všech dob
  2. Toni Nadal – ředitel akademie, strůjce Rafova úspěchu, dnes už bývalý kouč, plně se věnuje fungování akademie
  3. Carlos Moyà – technický ředitel, bývalá světová jednička, vítěz French Open v roce 1998, 20 vyhraných turnajů ATP

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ

 

Výlety do Rafa Nadal Muzea pro červen až září 2022

délka výletu je 4 hodiny.

Čeká nás výlet do Muzea Rafa Nadal Xperience ve městě Manacor, kde se tenista narodil a pomohl vybudovat areál se sportovní akademií.

Budete moci obdivovat jeho trofeje, sbírku tenisových raket a dokonce si s ním virtuálně zahrát zápas. Nahlédneme také do světa extrémních sportů. Na simulátorech se 4D brýlemi vyzkoušet jízdu ve Formuli 1, na horském kole, horské dráze, ptačí přelet nad brazilským Rio de Janeirem, extrémní lyžování či procházku mezi dinosaury. V muzeu najdete i další trofeje sportovních přátel, jako třeba formuli Fernanda Alonsa či basketbalisty Paula Gasola.

Součástí výletu je i návštěva výrobny a prodejny mallorských perel Majorica, nejoblíbenějším suvenýrem turistů. Perly se vyrábějí uměle,
speciální technikou z přírodní perleti.

Portals Nous, Illetas, Cala Mayor, Palma, Can Pastilla, Playa de Palma, Arenal, Sant Elm, Camp de Mar, Paguera, Santa Ponca, Cala Viñas, Magaluf a Palmanova – čtvrtek 50 Euro, děti 25 Euro

Can Picafort, Playa de Muro, Port d´Alcúdia, Port d´Pollenca, Cala San Vicente – čtvrtek 60 Euro, děti 30 Euro