Parkování na letišti v Praze (Ruzyně, Letiště Václava Havla)

Nejmodernější hlídané parkoviště pro cestující Letiště Praha! Nabízíme skvělé služby pro Vás i Váš vůz – rychlost, komfort, výhodné ceny bezpečného parkování u Letiště Václava Havla Praha a nově i GO Servis – mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty. Parkování na letišti v Praze jednoduše a pohodlně i za skvělou cenu!

Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá průměrně 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje pohodlí klientů. Převoz na letiště i zpět zajišťujeme moderními klimatizovanými minibusy.

Parkoviště je pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou.

Parkování je možné rezervovat i zaplatit několika způsoby a online – platební kartou, expresním převodem. Konkrétní platební způsob se přiřazuje automaticky dle data příjezdu a obsazenosti.

V letních měsících doporučujeme udělat si rezervaci, v ostatním období není nutná – nabízíme dostatečný počet parkovacích míst. Často létající zákazníci mohou využít čipové karty. Postaráme se. Leťte.

Pro naše zákazníky nabízíme také transfery na letiště na Mallorce. Veškeré informace jsou v češtině, rezervace v německém či anglickém jazyce. Pokud si s objednáním transferu na Mallorce nevíte rady, napište nám. Objednávka pouze online pomocí Vaší platební karty.

Možnost využít parkování i pro neklienty naší cestovní agentury. Cílem této nabídky je pohodlné parkování s dobrou dostupností k letišti Václava Havla v Praze.

Časté dotazy chodí na možnosti parkování v Brně, Ostravě, Bratislavě, Vídni, Lipsku, Drážďanech či Norimberku. Bohužel aktuálně není domluvená spolupráce, ale neváhejte nám napsat, rádi vám pomůžeme.