Úvodní slovo majitele

Jak to všechno začalo…

Naše cestovní agentura vznikla na jaře roku 2015 a jak to tak u nových společností bývá, začátky nebyly vůbec jednoduché a cesty k úspěchu a důvěře, trnité.

V létě roku 2013 jsem poprvé navštívil Mallorcu, konkrétně letovisko Can Picafort a dnes již neexistující hotel Santa Fé. Byla to láska na první pohled a těžko popsatelná záležitost.

V roce 2014 jsem trávil dovolenou v letovisku Cala d´Or, kde jsem měl delší rozhovor s paní delegátkou jedné nejmenované cestovní kanceláře, její slova o ostrově mne natolik zaujala, že se začala rodit myšlenka mého přesunu z Prahy na Mallorcu. V zimě roku 2015 jsem byl na jednom pracovním pohovoru a tam přišla obligátní otázka ve stylu, kde se vidíte za 5 let? Ačkoliv jsem tuhle otázku dostal nesčetněkrát, tak až nyní mi během chvíle proběhlo tolik myšlenek a nápadů, že jsem to věděl naprosto jasně a potřeboval jsem to co nejrychleji začít realizovat.

Nastoupil jsem do nového zaměstnání a paralelně začal pracovat na prvních základech. Po prvních pilířích jsem začal hledat spřízněnou duši, která by měla stejný pohled na věc, chtěla změnit náš zkostnatělý cestovní ruch a začít budovat způsob dovolené, který bude netradiční, ojedinělý a určovat nové trendy. Měl to být člověk zkušený, žijící už několik let na Mallorce, podobně smýšlející, zodpovědný a kreativní. Ač to může znít neuvěřitelně, tak po zveřejnění inzerátu jsem toho pravého člověka našel už za dva dny a fungujeme perfektně dodnes.

Děkuji Vám i za náš tým, že nás podporujete a neustále ženete dopředu. S čistým svědomím Vám mohu slíbit, že budeme držet nastavenou kvalitu nejméně na té úrovni, na kterou jste zvyklí. Věříme, že se naše společnost bude i nadále rozrůstat a přesto si zachová ryze česko-slovenskou, přátelskou tvář. Přejeme si, abyste si s námi užili již samotné plánování dovolené a následně prožili nezapomenutelné chvíli i na ostrově, kde se na Vás osobně těšíme.

Ing. Petr Chmelíček

majitel společnosti CA Dovolená na Mallorce

Další členy týmu si představíme během jara 2018…

Nenašli jste co hledáte?  Zkuste naše vyhledávače.
Klikněte zde
close-image