Úvodní slovo majitele

Jak to všechno začalo…

Naše cestovní agentura vznikla na jaře roku 2015 a jak to tak u nových společností bývá, začátky nebyly vůbec jednoduché a cesty k úspěchu a důvěře, trnité.

V létě roku 2013 jsem poprvé navštívil Mallorcu, konkrétně letovisko Can Picafort a dnes již neexistující hotel Santa Fé. Byla to láska na první pohled a těžko popsatelná záležitost.

V roce 2014 jsem trávil dovolenou v letovisku Cala d´Or, kde jsem měl delší rozhovor s paní delegátkou jedné nejmenované cestovní kanceláře, její slova o ostrově mne natolik zaujala, že se začala rodit myšlenka mého přesunu z Prahy na Mallorcu. V zimě roku 2015 jsem byl na jednom pracovním pohovoru a tam přišla obligátní otázka ve stylu, kde se vidíte za 5 let? Ačkoliv jsem tuhle otázku dostal nesčetněkrát, tak až nyní mi během chvíle proběhlo tolik myšlenek a nápadů, že jsem to věděl naprosto jasně a potřeboval jsem to co nejrychleji začít realizovat.

Nastoupil jsem do nového zaměstnání a paralelně začal pracovat na prvních základech. Po prvních pilířích jsem začal hledat spřízněnou duši, která by měla stejný pohled na věc, chtěla změnit náš zkostnatělý cestovní ruch a začít budovat způsob dovolené, který bude netradiční, ojedinělý a určovat nové trendy. Měl to být člověk zkušený, žijící už několik let na Mallorce, podobně smýšlející, zodpovědný a kreativní. Ač to může znít neuvěřitelně, tak po zveřejnění inzerátu jsem toho pravého člověka našel už za dva dny a fungujeme perfektně dodnes.

Děkuji Vám i za náš tým, že nás podporujete a neustále ženete dopředu. S čistým svědomím Vám mohu slíbit, že budeme držet nastavenou kvalitu nejméně na té úrovni, na kterou jste zvyklí. Věříme, že se naše společnost bude i nadále rozrůstat a přesto si zachová ryze česko-slovenskou, přátelskou tvář. Přejeme si, abyste si s námi užili již samotné plánování dovolené a následně prožili nezapomenutelné chvíli i na ostrově, kde se na Vás osobně těšíme.

Ing. Petr Chmelíček

majitel společnosti CA Dovolená na Mallorce