Ubytovaní na Mallorce

Hotel – nejrozšířenější typ ubytování a nejčastější volba turistů. Nejméně hotelů najdeme ve vnitrozemí, nejvíce pak v letoviscích a na plážích. Velké plážové hotely naleznete například na Playa de Palma, Arenalu, Cala Millor, Santa Ponce či Can Picafortu, menší třeba v Pollence, Cala Sant Vicenc nebo Canyamelu.

Nechte si zdarma připravit nabídku nebo srovnat cenu s Vašim poskytovatelem ubytování. Neumíme všechna ubytování, ale tam kde ano, býváme tou nejlevnější volbou klientů. V nabídce i tarify s možností storna pobytu zdarma či opožděnou platbou. Na podzim online platforma na našem webu.

Apartmán/Vila – Mallorca nabízí široké možnosti ubytování v tomto typu bydlení. Zahrnují jak vilové objekty tak betonové komplexy. K tomuto účelu nám napište poptávku do emailu.

Finca – farma, statek, kde nebydlíte přímo s rodinou majitele. Většinu z nich najdete ve vnitrozemí a zpravidla nejsou vůbec vytápěné. Některé mají i bazén či pronájem auta zdarma, jelikož jsou často mimo obce.

Granja – pro někoho možná neznámý pojem, jedná se o tzv. panský dům, pro jednodušší představu něco mezi hotelem a fincou. Oproti fince zde máte služby srovnatelné s hotelem. Granjy mají zpravidla bazén a jsou velmi drahé.

Hostal – velmi široký pojem, můžete si pod ním představit jednoduché domy, horská sídla nebo obyčejné ubytovny v Palma de Mallorca, nabídku můžete rovněž shlédnout na úvodní straně webu ve vyhledávači německých cestovních kanceláří

Karavan – pronájem karavanu je skvělá možnost především pro ty, co chtějí poznávat a být každý den na jiném kousku ostrova. Pro informace a aktuální nabídku nám prosím napište do emailu.

Kemp – pro příznivce kempování máme špatnou zprávu, Mallorca není pro tento druh ubytování nejlepší destinací. Kempování je ve volné přírodě zakázáno.

Klášter či eremitáž – nejlevnější forma ubytování (v průměru 15 E/noc/osobu), jednoduše zařízené pokoje bez vlastní koupelny a WC – tipy na ubytování: Castillo de Alaró, Santuari de Lluc, Santuari de Monti Sion, Santuari de Nostra Senyora de Cura, Puig de Maria či Ermita de Sant Salvador a Ermita de Nostra Senyora de Bonany

Ať už hledáte cokoliv, platí obecné pravidlo, že čím dříve koupíte, tím máte lepší cenu. Tzn. pokud hledáte ubytování na hlavní letní sezónu, je třeba nakupovat už před Vánocemi, maximálně do 10.ledna, pak už ceny jen rostou a nejvyšší jsou od června.