Malé letovisko Puerto Portals

Puerto Portals je malé letovisko v jihozápadní části Mallorky, poblíž známější Palmanovy. Je to jedno z míst, které byste měli vidět. Každý rok tu zavítá mnoho celosvětově známých tváří jako například Brad Pitt, Jim Carrey, Paris Hilton, Bill Gates, Jameson Button a tak dále.

Přístav v Portals nabízí asi 600 lůžek, širokou plejádu luxusních jachet, několik butiků, luxusních restaurací, klubů a plážových barů.

Vyšší společenské vrstvy milují Puerto Portals, jelikož zde mají vše potřebné na jednom místě. Běžní turisté se rádi ubytovávají nad přístavem mimo veškerý turistický ruch.

  • NAKUPOVÁNÍ V PUERTO PORTALS

Pokud rádi smlouváte o ceně oblečení, pak budete na špatné adrese. Ale pokud hledáte nejnovější kolekce vyhlášených značek, pak jste tu správně. Oblečení, boty, šperky, doplňky, to vše najdete na pár metrech.

  • KAM NA JÍDLO

Ritzi restaurant – italská a středozemní kuchyně, Lila Portals Beach Restaurant & Bar – krásné prostředí, skvělá středomořská a mezinárodní kuchyně, Lucy Wang – sushi, japonská, asijská, vegetariánská kuchyně, Malbec Wine & Grill – argentinská kuchyně a skvělý Malbec.

  • PLÁŽE

Napravo od přístavu, hned vedle Marinelandu je menší písečná pláž s plážovým barem. Nalevo od přístavu je velká písečná pláž, rovněž s plážovým barem, nedaleko je i supermarket, kde si můžete nakoupit základní potraviny a vodu.

  • ZÁBAVA

Marineland – show s papoušky, lachtany, delfíny je jednou z nevyhledávanějších rodinných atrakcí na celém ostrově. Další možnosti zábavy v přilehlém letovisku Palmanova.

Podívejte se na Puerto Portals v našem videu: