GOLF

Největší ostrov Baleárských ostrovů, Mallorca, nabízí více jak 20 golfových hřišť s celoročním provozem. Díky příznivým klimatickým podmínkám sem jezdí celoročně tisíce a tisíce golfistů. Většina hřišť je moderního charakteru s vysokou kvalitou služeb a 18-ti  jamkami. Ať jste zkušeným hráčem nebo začátečníkem, jistě si přijdete na své. Aktuálně Vám nabízíme výčet hotelů, které jsou ideální pro kombinaci klasické a golfové dovolené. Do konce roku 2017 Vám připravíme také zajímavé hotely, které se věnují čistě golfistům.

Golf na Mallorce – hotely:

Pollenca Club Pollentia Resort & SPA

Kategorie hotelu: ****

Naše hodnocení: 9 z 10 bodů (hotel, který je rok od roku lepší a momentálně patří na severozápadě k tomu nejlepšímu, personál a vybavení hotelu na velmi dobré úrovni, rozmanitá a kvalitní strava, čisto, slušný poměr cena/kvalita, co můžeme vytknout je bazén, který by mohl dostát drobných změn a oprav, někomu můžou vadit i tvrdší postelové matrace).

Cena za osobu a den od: 45,64 Euro

Playa de Muro Iberostar Albufera Playa

Kategorie hotelu: ****

Naše hodnocení: 8,9 z 10 bodů (kvalita sítě Iberostar, čistota a profesionální personál, rozmanité a chutné jídlo, základní pokoje staršího vybavení v klasickém mallorském stylu, hodnocení snižuje jen vyšší cena).

Cena za osobu a den od: 56,02 Euro