Vítejte u nás | namallorce.cz
Capdepera

Hlavní turistická oblast severovýchodu ostrova.Základní charakteristika

Capdepera je hlavní turistická oblast severovýchodu ostrova. Nejznámější letovisko je Cala Ra(t)jada. Oblast je vhodná pro všechny věkové skupiny, ale doporučujeme spíše pro mladší klientelu. Na své si rovněž přijdou surfaři, golfisti a potápěči. Lokace má cca 11 400 obyvatel včetně pěti dalších místních letovisek - Cala Ra(t)jada, Cala Mesquida, Cañamel (Canyamel) a Font de Sa Cala. Mnoho informací naleznete na webové stránce www.ajcapdepera.net/.

Pláže a hotely v Capdepera

Pláže jsou kvalitní, písčité, moře je velmi čisté. Najdete zde jak pláže, kde jsou vody klidné, tak i ty divočejší, kde se prohánějí surfaři na větších volnách. 

Zajímavosti a výlety

Castell de Capdepera je největší hrad na ostrově Mallorca. Podívat se můžete na duny na Cala Mesquida. Sa Font de Sa Cala je pak sladkovodní pramen, ústící do moře. V létě se zde koná mezinárodní maraton v surfingu (od Cala Rajady po Menorcu). 

Cestování do a kolem Capdepery

Cesta z letiště trvá autem asi hodinu a pět minut a urazíte cca 77 km. Místní autobusové linky zde. 

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.