Vítejte u nás | namallorce.cz
Can Picadorf

Oblíbené severní letovisko v oblasti Alcúdie.Základní charakteristika

Oblíbené severní letovisko v oblasti Alcúdie. Oblast je vhodná pro vyznavače vln, windsurfingu, turisty, cyklisty, golfisty, tenisty a nordic walking. V oblasti je mnoho obchůdku, restaurací, provozují se zde vodní sporty. Naleznete tu také tenisové kurty. Čistě turistické město s minimálním počtem místních obyvatel. Původně rybářská vesnice s dnes již velmi dobrou infrastrukturou. 

Pláže a hotely v Can Picafort

Nachází se zde dlouhá písčitá pláž s promenádou Playa de Can Picafort. Zpravidla tu vane velmi silný vítr. Můžete očekávat větší vlny. Charakteritické jsou útesy. Jsou tu hotely střední kategorie. Drtivou většinu turistů tvoří občané z Německa, vyššího věkového průměru. 

Zajímavosti a výlety

Můžete navštívit motokárové centrum. Motokáry jsou zde jako jedny z mála na ostrově. 

Cestování do a kolem Can Picafort

Cesta autem z letiště trvá asi 50 minut a ujedete 64 km. Velmi dobré spojení autobusem směr Playa de Muro, Alcúdia, Port de Pollença linkou 352. Doporučujeme navštívit i poloostrov Formentor včetně majáku, linkou 353 (jezdí od 1.4. do 31.10.

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.