Vítejte u nás | namallorce.cz
Andratx

Pobřežní obec s mnoha turistickými cíli. Základní charakteristika

Pobřežní obec s mnoha turistickými cíli. Dominantou je kostel, obklopený piniovými kopci. Turisticky zajímavější je přístavní osada Port d´Andratx s cca 3000 obyvateli. Oblast je vhodná pro milovníky přírody, potápění, hráče golfu a lidi, kteří vyhledávají luxus. Letovisko má cca 10 800 obyvatel. Obec s malými zátokami, útesy a čtyřmi ostrůvky. Ostrůvek Sa Dragonera je od roku 1995 přírodním parkem. Autentický rybářský přístav. Port d’Andratx se v posledních letech stal oblíbeným místem milovníků luxusu a často ho navštěvují nejrůznější celebrity jako např. Claudia Schiffer, Tom Cruise či Michael Schumacher, který tady vlastní vily v nedalekém Camp de Mar. Navzdory dost agresivnímu turistickému rozvoji, který postihl pobřeží Mallorky, Camp de Mar si dokázal udržet obraz malého a exkluzivního přímořského letoviska, které zůstalo poněkud izolované od velkých turistických oblastí. Více informací naleznete na webové stránce www.andratx.cat

Pláže v Andratx

Camp de Mar, Cala de Egos, Cala Llamp V této lokalitě nenajdete čistě písečné pláže. Pěkná promenáda a celá řada luxusních barů, restaurací. 

Cestování do a kolem Andratx

Vzdálenost od letiště 44 km, 40 minut jízdy autem. Doprava v oblasti: Linka 102. 

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.